Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek 10mm petezsak kb....

Szerintetek 10mm petezsak kb. A 3. Hetben nem tul nagy?

Figyelt kérdés
Dokinal voltam 2 hete es 10mm petezsakot latott. Visszahivott, hogy 3 het mulva menjek. Jovohet szerdan kell mennem! Ez lehet ikerterhesseg???:)
2013. febr. 14. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

3 hetes terhességnél még épp hogy elkezdődik a beágyazódás, ilyenkor petezsákot tutira nem látnak.


A terhesség korát utolsó menstruáció első napjától számolják. Ha így számoltál, akkor nem ebben a ciklusban estél teherbe, ha nem így, akkor viszont már 5 hetes vagy, annak meg jó ez a méret. Nem valószínű az ikerterhesség, de persze még lehet bármi.

2013. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
húha!:) szerintem akár lehet, bár ez a korai UH elég fura adatokat tud néha adni, mindenesetre kívánom, hogy minden rendben legyen továbbra is:) ha ikrek, írd meg:)))
2013. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy volt az 4. Het is, ha ugy szamolom! Csak azert tudom pontosan, mert teszteltem, es tuti a januarban fogant. Csak akkor tuti nem voltam tobb mint 4 hetes. En ikerterhessegbol vagyok, csak anyu pocakjaban az 5.-6. Bonapban elment a tesom...:( kivancsi vagyok, varom a szerdat. Bar ez a minjart megjon erzes borzalmas,! Koszonom nektek!
2013. febr. 14. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. az 5. héttől látnak petezsákot UH-on, előtte nem. Még ikerterhesség esetén sem! Eleve 4 hetesnek kell ahhoz legyél, hogy a teszt kimutassa. A terhességet nem a fogantatástól, hanem az utolsó menzesz eslő napjától számolják. Így jön ki az, hogy a terhesség kora a fogantatástól eltelt idő+2 hét. Tehát mikor 5 hetes vagy, akkor 3 hete fogant a baba. Ebben az esetben teljesen normális a 10mm-es petezsák, nem feltételez ikerterhességet.
2013. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, elszámolta. akkor nem szóltam:)
2013. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!