Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhat áprilisban vetélést,...

Okozhat áprilisban vetélést, ha tavaly novemberben oltattam be magam rubeola ellen?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, tavaly kiderült hogy nincs védettségem rubeola ellen, ezért beoltattam magam. Áprilisban elvesztettük a 9 hetes babát. Tegnap kaptam kézhez a véreredményeimet melyen a rubeola virus pozitiv volt, Igm 1,68 Igg 77,4 volt.
2008. jún. 5. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a dokidat, mert a rubeola elleni oltás tulajdonképpen egy adag rubeola vírust injekcióznak beléd, hogy a szervezeted védettséget készítsen. Nem tudom sajna mikor ürül ki, de ezmiatt volt pozítív a vérteszt.Sajnos más betegséget is okoz nem csak vetélést. Kérdezz meg egy dokit!!!! ( farkastorok, nyúlszáj és egyéb szervi hiányosságok lehetnek) a párom anyja is elkapta vele és most az egyik szeme nem jó teljesen csakfoltokat lát születéseóta. Vigyázz inkább várjátok ki.
2008. jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A genetikus 3 hónapot mondott, azt az időt ki is vártuk. A

pozitiv eredmény valóban azt jelenti, hogy most már védettségben vagyok, csak a magas értéket nem értem. kb 2 hét múlva tudok visszamenni csak a genetikushoz hogy beszéljek vele.

2008. jún. 5. 17:29
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor nem tudom, de lehet nem is a rubeola miatt történt. A következö alkalommal mindenképp fogsz magzatmaegtartót kapni, és biztosan jobban ellenőriznek, de követeld az alapos vizsgálatokat.várd meg a genetikust és faggasd ki alaposan...!! Utána pedig sok sikert!!
2008. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!