Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült-e? A párommal babát...

Sikerült-e? A párommal babát szeretnénk. Május 13. -án volt az utolsó vérzésem, majd május 28. -án reggel egy kis vérzésre lettem figyelmes, és du. -ra már semmi. Most Júni 9-én kellene megjönnie, de már ma reggel óta élénk piros gyenge vérzésem van.

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha vérzel nem hiszem, hogy sikerült. A máj. 28-i vérzés lehetett közti vérzés ami a peteéréskor szokott előfordulni. Aznap nem probálkoztatok?
2008. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
peteéréskorés beágyazódáskor is előfordul vérzés . Ha nem jönnemeg tesztelj és ha pozitívmondd a dokinak is a kis vérzéseidet. Sőt ha megjönne szerintem akkor is tesztelj, mert még azis előfordulhat.
2008. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most május 28.-án, amikor volt az a reggeli vérzés előtte nap és aznap is együttvoltunk a párommal.Ezért most nem igazán tudom, hogy mire is véljem ezeket a kis vérzéseket.
2008. jún. 5. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan így jártam egy héttel hamarabb elkezdett élénk piros jönni pedig három + tesztem volt!
2008. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!