Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik és negativ a...

6 napja késik és negativ a text lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Feszülnek a melleim olyan érzésem van hogy meg akar jönni és mégse!
2008. jún. 5. 11:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
36,8 a hőm az mit jelent? Utalhat terhességre reggel 36,2 volt! Köszönöm elöre is a válaszokat!
2008. jún. 5. 11:55
 12/13 anonim ***** válasza:
En is ugyanigy vagyok, nekem harom teszt is negativ lett, igaz csak negy napot kesett meg, teljesen ugy erzem terhes vagyok, minden tünetem megvan, de azt mondtam, hogy legközelebb majd csak hetfön tesztelek, majdcsak kimutatja az a franya teszt, ha babas vagyok,van olyan akinek csak öt hetesen mutatta ki, az elsöt nekem se mutatta, csak nyolc hetesen tudtam meg, hogy babas vagyok, pedig minden heten laborban neztek a vizeletem(korhazban dolgoztam es ugy), es majd csak nyolc hetesen mutatta ki egy terhessegi teszt, akkor, amikor mar mindentöl hanytam, igy egyertelmü volt.Szerintem nyugi, nem vagyunk egyformak, siman lehet baba, mindaddig amig nem jön meg.
2008. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
utolso üzenönek küldöm hogy laborba én is voltam már többször de ott is negativ let! Én meg nem nagyon akarok textelni mert nem hiszek neki! Sajna csak hétfőre kapta nőgyogyihoz időpontot! Addig türeemmel kell várnom! Remélem babolex!
2008. jún. 6. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!