Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik teszt 10-es érzékenység...

Melyik teszt 10-es érzékenységű a Qupido-n kívűl?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán ilyen érzékeny még? 20-as a legkisebb, amit eddig találtam, mert persze Qupidot sehol nem tudtam venni. Köszi a válaszokat.
2008. jún. 5. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A Clearbluet nagyon dicsérik elég drága, de megbízható, már mensi előtt is pár nappal. Én azért nem vettem drágát és amikor nem jött meg másnap lilyvel pozitívat teszteltem(halványan) aztán one step sötét két csík lett.
2008. jún. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem, 20as a gabriel,az easy, a clearblue pont 50es, ő a legteteje az érzékenységi listának, de az tuti,mert magas hcg ből mutatja ki
2008. jún. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó válaszadó el vagy tévedve a 10 a leg érzékenyebb!!!!
2008. jún. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Gabriel is jó, de azt hiszem az 20-as, nekem a nem várt mensi napján pozitív lett:)


Sok sikert!

8+3 napos kismama

2008. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10-es még az ACON nevű teszt. www.vitani.hu-n tudsz rendelni, vagy személyesen venni a boltjukban, ha pesti vagy. A címük a weblapon van.
2008. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az "eltévedt" vagyok. A kérdésre válaszoltam, ami:Melyik teszt 10-es érzékenységű a Qupido-n kívűl?. Erre egyksem...., stb. De már tudom, hogy van még
2008. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!