Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kiszakadt a gumi. Teherbees...

Ma kiszakadt a gumi. Teherbeeshettem?

Figyelt kérdés

Viszonylag hamar észrevettük, de minden csupa nedves volt, bár egyiküknk sem ment el....de ugye ott vannak az előnedvek....Ma van a ciklusom 22.napja, már fájnak tegnap óta a melleim, mint mensi előtt. Terhes lehetek? Ma történt a baleset....

Köszi előre is!


2008. jún. 5. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:

aznap még vehetsz észre tüneteket; de ettől függetlenül persze, bármikor teherbe lehet esni...

úgyhogy szerintem menj el orvoshoz, esemény utániért (ha nem szeretnéd a babát)

2008. jún. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"...aznap még nem vehetsz észre..." - bocs kimaradt
2008. jún. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pici az esélyed nagyon, hogy besikerült, főleg ha nem ment el. Ki az ágyból, tusolás, jó meleg vízben. Nem lesz baj.
2008. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tusolásról én azt olvastam,hogy azzal csak még beljebb lehet sodorni a spermiumokat!
2008. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél babát akkor most indulj el 72 órás tablettáért, jobb mint egy abortusz, DE nem valószínű a terhesség (előfordulhat) ha rendszeres a ciklusod 29 nap kb akkor túl vagy a peteérésen és nem valószínű. A melleid, pedig csak egy hét múlva a beágyazódás körül feszülnének. Az most inkább mensis mellfájás lesz. Ne aggódj, de az abortuszt kérlek előzd meg.
2008. jún. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, mindenképpen szerzünk be eseményutánit! Mégegyszer köszi, aranyosak vagytok! Szorítsatok, hogy ne legyen semmi baj! :)
2008. jún. 5. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!