Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mi lehet? Miért...

Most akkor mi lehet? Miért voltak a tüneteim?

Figyelt kérdés
Tegnap megjött :( De még mindig szurkál a jobb petefészkem (már a mensi előtt egy héttel kezdte, meg az utóbbi napokban szédültem is). Azt hittem végre baba. Ma negatív lett a tesztem. Nem tudom, hogy mit gondoljak, mert arra is gondoltam, hogy még csak nem mutatta ki a teszt. A mensi meg lehet, hogy azért van, mert szedtem a norcolutot?
2008. jún. 4. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szurkál, és már több, mint 10 napja késik, magas hő, szédülés. A 2 nappal ezelőtti tesztem negatív lett. Erős a menzeszed?
2008. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem erős a mensim, ma már csak tisztaságit használok. Nagyon kíváncsi vagyok. Nem tudom mi lehet :(((
2008. jún. 5. 09:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, és a hőm kedden reggelre 0,3-el leesett :(
2008. jún. 5. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!