Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a görbéről?

Figyelt kérdés

[link]

Szeptember óta próbálkozunk, ez az első hónap, hogy mértem a hőmet. Holnapra nem várom, reggel tesztelek. Pénteken még negatív volt. Mit gondoltok?


2013. febr. 4. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Van, hogy 2 van hogy fél órás eltérések is vannak az időpontokban, a görbéd pedig elég zavaros, kaotikus. Látszik hogy kb. milyen a tendencia, de a végén hogyan mondjuk meg, mi lesz, ha egyszerre van 9:00-es meg 6:50-es mérés is? Én ezt így nem szeretném értékelni. Ha holnap nem jön meg, tesztelj, én a legjobbakat kívánom neked!


Ha mégis szükség lenne rá:

[link]

2013. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

34,5 fok? Meg 35? Ne haragudj, de ez nem tűnik normálisnak. Nagyon nem. Túl alacsony az alaphőd, ami pajzsmirigy alulműködésre utalhat. Ráadásul iszonyatosan cikkcakkos. Azt látom, hogy volt pozi ovu teszted, de akkor tuti nem volt ovud...

Ezt mutasd meg egy orvosnak.

2013. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg egy időben mérni. Max 30 perc legyen a maximum, ami eltelik az alap mérési időtől.


Az enyém így néz ki:


[link]


Enyém is cikk-cakkos és látod, ebből sincs baba. Elméletileg. Aztán 6-án kiderül.


Sok sikert!

2013. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!