Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehetseges ez? Segitenete...

Hogy lehetseges ez? Segitenetek szamolni?

Figyelt kérdés

Januar 21-en voltam nogyogyasznal, akkor azt mondta, hogy semmi aktivitast nem lat, se peteeres, se menzeszre utalo jel nincs. Azota szedem a meforal 1000 2 x fel szemet es ma megjott (64.nap)

Ez hogy lehet szerintetek?



2013. febr. 3. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Jó gyorsan!
2013. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 frászkarikaborsó ***** válasza:

nem feltétlenül kell lennie peteérésnek a menstruáció előtt, lehet hogy peteérés nélkül is leválik a nyálkahártya egy idő után. ha lett volna peteérésed annak a jeleit 21-én már látta volna a nődoki, szerintem nem volt.


A metforalt mire szeded? Mi a célod, teherbe esés, ciklus rendezés?

2013. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pco es ir miatt, mar masfel eve varat magara a 3.baba. Juliusban elindult valami, de nem lett baba. A ciklusom sosem volt rendszeres csal a lanyok kozotti szoptatas mentes idoszakban, ami nehany honap volt.

En azt hittem, hogy a ketto osszefugg. Koszi a valaszt!

2013. febr. 3. 21:59
 4/5 frászkarikaborsó ***** válasza:

igen, így már érthető. Csak a kérdésben nem írod hogy IR+PCOS-ed van. Azt mondták neked hogy a metforal nem elég? Hármas kezelés az ideális, ez azt jelenti hogy a gyógyszer mellett diétáznod és mozognod is kellene, ezek legalább ugyanannyira számítanak. Az IR tüneteket ez a három dolog csökkenti a leghatékonyabban, folyamatosan kell persze csinálni. Az IR tünetek közé tartozik a PCOS is, a hosszú, peteérés nélküli ciklusok.


Szóval az előző válaszom érvényes még mindig, hogy szerintem egyáltalán nem volt peteérésed, de bízhatsz abban hogy ha alkalmazod a 3-as kezelést akkor rendeződnek majd a dolgok...

2013. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, rendszeresen mozgok es 200 gr ch dietat probalok tartani. Eddig -4 kg nal tartok. Az ehgyomri vercukrom 5.3 es 5.5 kozott mozog es a 120 perccel eves utan mert is 6 alatt van. Izgulok, mert mind a ket lanyommal marciusban estem teherbe es jo lenne ha o is decemberi lenne :)) remelem a kovetkezo ciklusom rovidebb es tartalmasabb lesz... Koszi a valaszt!
2013. febr. 7. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!