Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom első felébe vagyok...

A ciklusom első felébe vagyok 13. napon eddig 36,3-36,4 volt a hőm ma felment 36,7-re ez mire utal lehet hogy nem lesz pé-sem ebbe a hónapba?

Figyelt kérdés
2008. jún. 4. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A peteérés az utolsó alacsony hőmérsékletű napon van! De ahoz, hogy ezeket pontosan ki tudd számolgatni, több hónapon keresztül kell mérned a hőt! Én már 3 hónapja mérem, és nekem mindig ugyanakkor megy fel a hő, tehát ugyanakkor van pé. Sok sikert Neked!
2008. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. tegnap voltam nögyógyásznál és megútrahangozott és azt mondta lát valamit a bal petefészekbe pé-re közelettére gondolt ezért nem értem most miért ment fel ilyen magasra arra számítottam hogy holnap vagy holnapután leesik és.... de ez nem megy olyan egyszerűen okár hogy nekem és még sok sorstársamnak meg kell küzdenünk a babáért
2008. jún. 4. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!