Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kérdésem azokhoz szólna,...

A kérdésem azokhoz szólna, akiknek már kételkedtek abban, hogy valóban terhesek-e. Mi alapján döntöttetek a tabletta mellett vagy ellene?

Figyelt kérdés

Szóval, biztos sokan voltatok már úgy, hogy nem volt biztos, hogy most teherbe estetek-e vagy sem.. azt szeretném megtudni, hogy mi alapján és döntöttetek és hogy mi lett belőle.. Jó döntés volt? Esetleg az utána jövő abortusz, ha nem?..

Hálás lennék, ha segítenétek ebben, mert én is feltettem itt a kérdésemet, azt mondtátok, h elvileg nincs gáz, és a barátom is azt mondja, és az anyám is... de egy kis félelem van bennem, főleg hogy ha netán mégis. Tehát nem 100%, nem egyértelmű, hogy nem eshettem teherbe.

Komolyan nem tudom, mi legyen, ha beveszem a 72 órást, attól totál kikészülök (benne van a pakliban) ráadásul 3 tantárgy jegyei függnek a csütörtökömtől (persze, tudom, h ennél semmi se fontosabb, merthát egy abortusz már nem kis dolog), de vmiért ott az a 90 % ami meggyőz, h nem történhetett meg :S A kis kétely meg ott van, és rettenetesen félek, h nem jön meg.. Hogy döntsek?


2008. jún. 3. 23:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Elírtam a kérdésbe, *akiik
2008. jún. 3. 23:42
 2/6 anonim ***** válasza:

En vettem mar be 72 orast, mikor elszakadt a gumi.

Az eg vilagon semmi bajon nem volt tole, meg sem ereztem.

2008. jún. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi. És ha én az első szeretkezésnél nem is véreztem, akkor mondjuk lehet, h most se lennének olyan mellékhatások?

Mennyibe kerül a 72 órás? Többféle van?..

2008. jún. 3. 23:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugy tudom többféle van. Bármelyik ambulancián felírják neked. Én évekkel ezelőtt vettem be egyszer, (6-7éve!) akkor ha jól emlékszem 1000körül volt. Semmi bajom nem volt tőle, 4napra rá megjött a mensim, aztán 1 hó és visszaállt a régi rend. De ne várakozz túl sokat, ha már megtörtént a dolog, menj el egy dokihoz, vedd be a gyógyzsret egy abortusznál semmi nmlehet borzalmasabb! Ma még csak szerda van, ha ma beveszed csüt-re semmit nem fogsz észlelni!

Sok sikert!

2008. jún. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért akarsz 72 órás tabit bevenni? Akkora baj történt? Mert ha csak bebeszéled én nem ajánlom. Nekem közeli ismerősöm szedte be, de totál kész volt tőle. Hihetetlen erős mensi görcsökkel és vérzéssel járt. Egy hormonbomba végül is. Persze minden ember szervezete másként reagál erre. Ha neked fontos a csütörtök akkor ne kockáztass, mert lehet hogy az agyad nem teljesen fog a feladatra koncentrálni,. mert ideges vagy (ilyenen szerintem mind átesünk valamilyen formán az életünk során), de ha a tabi ne adj isten kiüt akkor felkelni se fogsz.

Ha gondolod nagyon szívesen beszélek veled priviben. Az egyetemen annó nagyon sokat tanultam a témáról és szeretek segíteni ha tudok. De persze minden a te döntésed, de szívesen meghallgatlak.

Azt hiszem kiírja hogy írhatsz nekem privát, ha gondolod.


Üdv

2008. jún. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi a válaszokat. Hát, igen, ma már szerda van, és nem fogom bevenni valószínűleg. A barátom anyukája orvos, (gyermekorvos, háziorvos) és azt mondta, h kizárt , h az legyek. És anyu is ezt mondta, úgyhogy inkább megnyugszom. Csak valahol persze ott van még a para... de elvileg kizárt, és ez a lényeg. Az az 1% meg mindig ott lesz.
2008. jún. 4. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!