Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a bajom? Terhes...

Mi lehet a bajom? Terhes vagyok vagy van valami komolyabb bajom?

Figyelt kérdés

4 hónapja szedem a Novinette fogamzásgátlót, a negyedik levélnél tartottam, a 10.szemnél mikor a gyógyszer szedése közben megjött, pedig még volt hátra...majdnem hogy a fele a levélnek, és már folyamatosan tart 15 napja..az elején megjött rendesen erős vérzéssel de 5 napja már csak gyengén vérzek. Volt hogy nem szedtem be egy szemet, de akkor a párommal nem voltunk együtt egy hetet követően...most pedig aggódok mert még mindig megvan..és terhességre utaló jelek vannak..például nagyobb lett a cicim, a hasam is nagyobb lett, nem kívánom a kávét mostanában..hőhullámaimvannak, ingerült vagyok. Félek hogy nem biztos hogy babáról van szó mert 2hónapja voltam nőgyógyásznál és mondta hogy 20mm-es cisztám van.

lehet hogy a cisztám újult ki újra??és nagyobb lett?? és azért nagyobb a hasam??



2008. jún. 3. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A cisztától lehet elhúzódó vérzés, menj dokihoz!!!!
2008. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
novinett ugyan ezt csinálta velem is, norcoluttal meghozták, majd elkezdtem szedni, elutaztam görögországba és 3 hétig ömlött a vér belőlem. A doki azt mondta azonnal hagyjam abba. Kaptam femodent az meg rendbetett teljesen.
2008. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! aki tud az írjon még léccives!
2008. jún. 4. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!