Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spiral melletti terhesseg?...

Spiral melletti terhesseg? Volt aki terhes lett? Milyen tunetei lehetnek? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Csak azert kerdezem, mert aggodom, hogy esetleg terhes vagyok. 10 honapja szultem, 2 honapja van spiralom. Eddig semmi bajom nem volt, normalisan megvolt, de ma egyik pillanatrol a masikra iszonyatos gorcsoles tort ram.

A tuneteket csak azert kerdezem, mert a terhessegem alatt egyetlen egy tunetem nem volt, kisfiam is gyogyszer mellett fogant.

Ha terhes lennek, olyankor mi a teendo?? Sima reggeli elso vizelet kimutatja a terhesseget ha van??? vagy akar gyulladas lehet a gond???


2013. jan. 31. 17:43
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi, 3 honapja van mar fent a spiral
2013. jan. 31. 17:43
 2/6 anonim ***** válasza:

ha terhes vagy egy olcso terhessegi teszt kimutatja reggeli pisibol ennyi.

A spiralt ha nem hormonos kiveszik a gyerek vagy megmarad vagy nem sajnalom

Legkozelebb hormonos spiralt hasznalj az biztosabb vagy karba ultetett hormon palcikat

2013. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha spirál mellett fájogat, görcsölget a hasad, menj el a nőgyógyászodhoz, mert gyulladás is okozhatja. Mielőbb keresd fel. Nekem a második spirálom van fent. Az orvos mindig a lelkemre köti, hogyha fájogat a hasam, esetleg hőemelkedésem van, azonnal menjek hozzá. Hőemelkedés esetén pedig akár a kórházba is.
2013. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia én a harmadik babával lettem terhes spirál mellett. Én is nagyon görcsöltem, amikor meg kellett volna jönnie. Kimaradt mensi után 3 nappal teszteltem halvány pozit. Minnél elöbb lásson doki.
2013. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat

sajnos hormonos spiralt eu okokbol nem engedelyezte az orvosom, igy ezert kaptam a hormon mentest

gyulladasra en is gondoltam, de a fura az hogy egyik pillanatrol a masikra kezdtem gorcsolni, reggel meg semmi bajom nem volt most delutanra viszont eleg erosen gorcsol

nem tudom hogy szamit e, de tegnap is meg ma is veres nyakos folyasom volt

gondoltam ra hogy esetleg fertozes es hogy ez attol van, de nem tudom

holnap mindenkepp felkeresem az orvosom

2013. jan. 31. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Majd írd meg mi volt a dokinál.

2013. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!