Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mutat ma is páfrányosat...

Miért mutat ma is páfrányosat a minimikroszkópom?

Figyelt kérdés
Aug. 23-án volt ovulációs fájdalmam, és aznap is páfrányos volt a mikroszkóp (MaybeBaby). Vajon ma miért mutat ismét? Szombaton- vasárnap nem várom. Lehetek terhes szerintetek? Pár napja szédelgek és időnként hányingerem van. Miért lehet ez?
2009. szept. 2. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem páfrányos szokott lenni menses előtt, utána néztem, hogy miért van ez,és állítólag van, akinek az LH és az FSH hormont ciklus végén kimutatja.De mutathat terhességet is.
2009. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Sajnos akkor mensi lesz, mert ma reggel csináltam tesztet és - lett. :(

2009. szept. 3. 07:28
 3/4 anonim ***** válasza:
De ez még nem biztos,mert mutathat babát is.Még nagyon-nagyon korán teszteltél.Csak azt írtam,hogy nálam menses előtt szokott ez lenni,de rem nálad baba lesz.Majd írd meg,hogy mi lett.
2009. szept. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor megvárom a vasárnapot. Remélem tényleg csak korai volt a teszt.
2009. szept. 3. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!