Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mi van? Mára nem...

Ilyenkor mi van? Mára nem vártam, a tegnapi tesztem halványan de azért jól kivehetően szines csíkkal pozitív (medi Lab) a ma reggeli (Prompt) totál negatív?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia.te vagy aki valamelyik nap feltette a képet??

mert jó multkor is volt egy hölgy akinek ugyanez a tesztje ugyanolyan halvány kék csikos lett,és nem volt baba.

Én nem bizom ebben a ML tesztben.

2009. szept. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bízom már benne, nekem egyszer pozitív lett, halványan, de láthatóan, de másnap megjött rendesen, időben ahogy szokott... :( Próbálj meg egy másfajta tesztet holnap!
2009. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

szia! Nem, nem én voltam de akkor már másnak is volt ilyen "tréfa" ezzel a tesztel:(

volt nekem már számtalan szellemcsíkosom de akkor mindíg később jelent meg a 2. csík most meg szinte azonnal.

2009. szept. 2. 09:12
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
én a Promptot nem ismerem, de vegyél egy Gabrielle-t az tuti jo..és ird meg mi lett..
2009. szept. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megpróbálom a gabrielt hátha...
2009. szept. 2. 09:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem ne a gabrielt használd, inkább vegyél Clearbluet, kicsit drágább de szerintem jobban kimutatja.

Én is így jártam mint te..

Előszőr medilabbal teszteltem napközben és halvány kétcsíkos lett, majd másnap reggel Gabriellel totál negatív lett. Vártam két napot és csináltam Clearbluet és Lilyt és mindekettő szép poui lett.

Sok sikert!Írd majd meg, hogy mi lett.

2009. szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Grófházy ***** válasza:
31%

éna clearbluet-t nem szeretem.Nem túl érzékeny.

Vana kinek a nemvárt utáni napokban sem mutatja ki,ha nincs elég Hcg a szervezetében.

asszem 50.es érzékenységű.

Nekem a lily délután 2-kor olyan piros lett rögtön,mint a csuda.Előtte nap pedig full -

2009. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ahány ember annyi tapasztalat. 2 nap múlva tesztelj és ha erősödik akkor baba van. Ha nem akkor kétes a dolog. De több tesztet is próbálhatsz.

Az én tapasztalatom, hogy a Medilab nekem mikor nem volt baba negatív volt, mikor terhes lettem a nem várt előtti reggel halványan egy kicsit de szépen láthatóan + lett. Majd elrohantam és vettem pár tesztet, délután szépen látható + lett még a Clearblue, lily, One minute. Másnap reggel meg a Corax is.

Drukkolok hogy baba legyen. Majd írj.

egy 34 hetes kismama

2009. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!