Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 4 nappal mensi előtt még...

Ha 4 nappal mensi előtt még semmi tünetem sincs ami babára utalhatna, azért lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Peteéréskor (is) együtt voltunk ami 23.-án volt hő szerint, még 4 napom van mensiig, de semmi mellfeszülés, hasszurka, haspuffadás sincs, lehetek ettől még terhes?
2008. jún. 3. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetnél :))) A terhesség első tünete a mensi elmaradása, addig még találatni is kár. Ne görcsölj (tudom, könnyű mondani, én is szoktam...), vagy leglábbis próbálj ne erre gondolni, és meglátod, sikerül! Nagyon szorítok neked!
2008. jún. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szia, nekem is 4-5 napom van a mensimig....hát nekem sincs tünetem....csak a cicifájás...az meg nekem mindíg van pé után a mensiig..Nem tom sikerült e most...de akár hol nézem-számolom a dolgokat jól időzítettük...
2008. jún. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!