Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barnás folyás kb. Mennyi...

A barnás folyás kb. Mennyi ideig tarthat, ha terhességröl van szó?

Figyelt kérdés
Tehát meddig reménykedhetek, és mennyi idő után biztos hogy ez a mensi előjele.
2008. jún. 2. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Miért miota van??Szerintem,ha menszi elött kezdödik 1nappal és utánna megjön!!De nekem volt már olyan is,hogy nem jött meg csak 5napig barnáztam és rendesen "idöben jött meg"és mégsem voltam babás:(((
2008. jún. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A barnázás nem feltétele a terhességnek. Sokaknak van, de egyáltalán nem mindenkinek. nekem pl csak mensi előtt van 3-4napig, aztán megjön. Most 8hetes terhes vagyok a másodikkal, de egyáltalán nem volt ilyen! Sőt én úgy tudom BÁRMILYEN vérzéses eredetű dolog terhességebn a fenyegető vetélés jele. Ha babát vársz és "barnázgatsz" akkor ne örülj neki, inkább menjorvoshoz!

Szerintem ha már meg kellett volna jönnie vegyél egy tesztet és vége a bizonytalanságnak!

Drukkolok,hogy baba legyen a pocidban!

2008. jún. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak! Az emberek valamiért tévhitben vannak. A barnázás nem babás tünet, hanem van, akinél a barnázás ellenére is van baba. De egyáltalán nem kívánatos dolog! Még mensi előtt se nagyon, nem még ha babót akartok. Sajnos valóban a vetélés egyik jele is lehet.
2008. jún. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!