Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktuális mensi elött 2-3...

Aktuális mensi elött 2-3 nappal napközbeni pisiből kimutathatja a teszt ha baba van?

Figyelt kérdés
Nagyon magas a hőm, 3 napja ég a gyomrom egész nap. Ha eszem akkor fél órát elmúlik. Megvan duzzadva a mellem. Előző terhességemnél is egy héttel az aktuális mensi elött jelentkezett gyomorágás. 25ös tesztem van itthon
2013. jan. 24. 12:36
 1/6 gabszem ***** válasza:
sztem igen, próbáld meg
2013. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is pont itt tartok, hasonló tünetekkel. Úgy terveztem, holnap reggel szeretnék tesztelni... Majd megírod, mi lett? Én is kíváncsi vagyok, szurkolok nagyon! Itt írták már többen, hogy ilyenkor már kimutatta, de olyan is volt, aknek csak a nevárt után lett +. Szerintem is próbáld meg!
2013. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Negatív lett az x-epil tesztem. De nem adom fel amég nem jön meg :):
2013. jan. 24. 13:29
 4/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
szerintem 25-ös teszttel még nagyon korai, én anno 10-es teszttel csináltam délután, a nemvárt napján, és az is halvány lett. Próbáld pár nap múlva reggeliből!
2013. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem halványan kimutatta, de reggeli pisiből! Sok sikert!
2013. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen egyéni, hogy kinek mikor mutatja ki, de a nemvárt napját érdemes megvárni, mert addig lehet, hogy nagyon alacsony a hcg. Én is mindig kíváncsi vagyok idő előtt, de mindig megjön, miután teszteltem, ezért megfogadtam, hogy csak 2-3 napos késés után tesztelek, előbb nem. Drukkolok neked!
2013. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!