Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció lehet vagy terhesség?

Menstruáció lehet vagy terhesség?

Figyelt kérdés
Barátommal mult hét hétfön voltam együtt védekeztünk óvszerrel és azt mondta hogy vigyázott nem szakadt el ezen a héten k ellene megjönnie de tegnap meg ma csak barnás nagyon kevés folyásom van és kedden voltam dokinál mert megfáztam és antibiotikumot szedek lehet emiatt is befolyásolhatja hogy késhet vagy terhesség se kizárhato?:S
2013. jan. 22. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kell egyből terhességre gondolni egy kis késés miatt?
2013. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az antibiotikum miatt van
2013. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha túl stresszeled amiatt is lehet.

Emlékszem egyszer nagyon aggódtam, hogy én is az lehetek, egész hónapban feszült voltam, és ennek eredményeként 3-4 napig menstruáltam alig valamit, és az is barnás volt. Ennek már 3 éve és nem vagyok terhes. :)

2013. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ennek már 3 éve és nem voltam* terhes.

Bocsi az elírásért.

2013. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barnázás hormongond szokott lenni, de lehet nálad az antibiotikum.
2013. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!