Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

a menstruációm nm mindig rendszeres,van mikor korábban vagy később jön meg.ez már a 32dik nap s még mindig nem jött meg.az utóbbi 2 hét folyamán gyakran észleltem alhasi fájdalmakat mintha közeledne a mensi,a melleim megvannak kiséé duzzadva s fájnak is ha nyomkodom őket.az elmult egy hónapban éltem nemi életet,még az utolsó menstruációm 3dik napja alatt is persze védekeztünk,ez volt az első eset h menstruáció alatt csináltuk.talán ezis késleltetheti a menstruációt vagy esetleg terhességről is szó lehet??.fejájást,szédülést,hányinger érzetet,gyomor fájást-égést vagy sűrű folyást nem észltem..az utóbbi 2 napban gyakoriibb a vizeletem,s ma mintha kicsit sárgás lett volna a folyásom....ti mit mondtok?

Köszönöm a válaszokat előre is!:)


2013. jan. 22. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát szerintem,ha védekeztetek, akkor csak kicsit tolódik és hamarosan megjön, ne aggódj :)
2013. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha gumival védekeztetek akkor nem.
2013. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

igen de sajnos az után is volt,s akkor meg nm védekeztünk..:/s attól félek h esetleg terhes vagyok..:(

ő azt mondja h nem hibázott..

2013. jan. 22. 16:49
 4/13 anonim válasza:
túl aggódod, ez még csak pár napos késés, ha rövidebb a ciklusod, de azt írod, így szokott lenni, van mikor később jön meg, ha nyomkodod a melleid, persze, h fájnak :)
2013. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
jah, ha nem védekeztetek, az más...
2013. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a menstruáció alatt védekeztünk,de azután is volt s akkor meg nem..
2013. jan. 22. 16:50
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem hibázott...

Hány éves vagy ?


Már az előváladék is tartalmaz életképes, megtermékenyítésre alkalmas spermiumot... Nem kel beléd élveznie, hogy terhes legyél.


Csak gratulálni tudok nektek.



18/L

2013. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
többször volt már h nm védekeztünk s nm lett belőle semmi bajom..
2013. jan. 22. 16:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy eddig nem lett belőle bajod. Bármikor lehet. DE! Ha így állsz hozzá, akkor nem tudom, miért aggódsz, miért tetted fel a kérdést.


Először utána nézhetnél a dolgoknak mielőtt cselekszel!


18/L

2013. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
én csak megjegyeztem,h már volt olyan eset h nm védekeztünk s nem lett belőle baj,nem azt mondtam h biztos vagyok benne h most sem lesz belőle bajom..
2013. jan. 22. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!