Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmmel fürdő kádban...

Barátnőmmel fürdő kádban voltunk. A péniszemmel a csiklóját izgattam a vízben. Nem mentem el. Tudom, hogy a sprema elpusztul a vízben. De kell valamitől tartani?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 13:02
 1/5 anonim válasza:
Szerintem megnyugodhattok, de azért csak okosan. Nem kéne a tűzzel játszani.
2008. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell félnetek, nem lesz ettől semmi baj!
2008. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne játssz a tűzzel (ill. vízzel). Meglepetések érhetnek.
2008. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miert nem kell vedekezni? Ha nem akartok babat, vedekezzetek, mert ha nem akkor mindig alkalmat adtok arra, hogy legyen mitöl tartani.Szerintem csak az eljen szexualis eletet, aki megerett ra.Ha utolag el tudtok gondolkodni azon, hogy hogy is kellett volna, akkor szerintem megelözni sem esne nehezetekre a bajt.Tanuljatok meg felelösseget vallani a tetteitekert, mert a mai vilagban sajnos nem ritka a tizeneves kismama, aki meg szinten gyerek, nemhogy gyereket neveljen.
2008. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A lányba egyáltalán nem hatoltam bele. Ha meg is teszem, azt mindig gumival szoktam megtenni. És mindig leellenőrzöm utána a gumit, hogy nem szakadt-e el. Csak erről az egy esetről szerettem volna kérdezni, mert erről nincs ismeretem. Igyekszem lelkiismeretesen védekezni.
2008. jún. 2. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!