Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5napja pozitív az ovuteszt....

4-5napja pozitív az ovuteszt. , ez normális? Még csak a 11. ciklusnapon vagyok. Érzésre is peteérés körül vagyok (mellfeszülés, pici görcsök) mitől leget a soknapos pozitívság?

Figyelt kérdés

#sokáig pozitív teszt
2013. jan. 17. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:

1. terhes vagy, és az ovuteszt jóstesztként működik, tehát pozitívat mutat. Vegyél egy igazi terhességi tesztet és nézd meg azzal is.

2. valami hormonproblémád van, keresd fel az orvosodat mielőbb!

Majd írj, hogy mi lett!

2013. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
10napja menstruáltam 5napig,tehát terhes nem nagyon lehetek,egy hónapja voltam vérvételen,ott normálisak voltak az eredmények.Ezért nem értem.Most du.is csináltam egy tesztet,az is kőkemény pozitív...
2013. jan. 17. 22:11
 3/10 A kérdező kommentje:
Még ma is pozitív volt az ovuteszt...:(már 7.napja,sajnos ez már tuti nem normális,plusz elkezdtem barnázni,egyre sötétebb,egyre több.Az eredményeim jók voltak,a dokim annyit mondott"agyi"gondom van azért nem esek teherbe,egyet tudott ajánlani,kezdjek el fogamzásgátlót 1-2hónapig,hátha attól beáll a menzesz és akkor hajrá...
2013. jan. 19. 22:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Sztem menj el egy másik dokihoz! Ciszták miatt is lehet több napig pozi teszt! "Agybaj" nem képes ennyire megváltoztatni a kémiát... vagy akkor érdemes egy pszichológust (is) felkeresned!

Csak nyugi!

2013. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi:)csináltam terhes tesztet,pozitív lett,fogalmam sincs hogyan.14.napon vagyok,inkább félek egy méhen kívülitől,mint örülni merek..
2013. jan. 20. 21:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újság van Veled? Minden rendben??

2013. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos méhen kívüli terhesség volt,22-én elmentem uh-ra és már nem engedtek haza,vér volt a hasüregemben.A saját dokim egy nappal előtte semmit sem látott...
2013. jan. 29. 22:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Jézusom! Nagyon sajnálom! Remélem már jobban vagy!

Első voltam

2013. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6. vagyok

Sokat gondoltam Rád!!! Nagyon sajnálom!!! Biztos nem könnyű most Neked! Sok erőt és kitartást kívánok! A következő biztosan sikerülni fog és hamarosan boldog babavárásban lesz részed!!!!

2013. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,aranyosak vagytok,jól estek a szavaitok:)
2013. febr. 17. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!