Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle terhességi teszt,...

Facelle terhességi teszt, időn belűl kijött a c-nél a a második csík, de nem függöleges volt, hanem visszintes. A papírra rá van írva hogy lehet hogy a csík máshogy helyezkedik el, de utána eltünt?

Figyelt kérdés
Ez olyan volt, amire rá kell pisilni, vagy lehet hogy dolgozott még a vizelet, de szabályos volt, és szép rózsaszín. Ma vagyok a pé után 15-dik napon
2013. jan. 16. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
nézzél meg másik tesztet is !
2013. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha eltűnt, akkor nem jó. A pozitív tesztnek szépen pozitívnak is kell maradnia. Lehet, hogy nagyon elázott. Csinálj egy másikat.
2013. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp veszek másikat is,valószinűleg ez hibás lehetett igaz?
2013. jan. 16. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
A c az a controll csik. Azt tunt el? Amugy minden teszt amikor fut a vizelet hùzvizszinteaen egy rozsaszin csikot aztan eltunik. Erre reagl a hcg es ha van beszinezi a T vonalat. Ismetelj azert!
2013. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt tegnap.Már örültem ezerrel,tuti vízszintes csík,aztán mire elolvastam a használati utasítást,rájöttem,hogy függőleges csík kéne legyen,el is tűnt.Meg az örömöm is...:(
2013. jan. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!