Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is bizonytalan a babaválla...

Más is bizonytalan a babavállalásban? Talán furcsa, hogy itt "gondolkozom" el, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.

Figyelt kérdés
40 éves leszek idén áprilisban, és 4 gyermeket nevelek. Nyilván bárki azt mondhatná, hogy 4 gyerek bőven elég, és így is van. Mégis mostanában sokszor gondolok rá, hogy milyen jó lenne még egyszer átélni a babavárást, a szoptatást, és a pici babával járó egyéb dolgokat. Viszont rengeteg a félelmem is. Utolsó szülésem nagyon nehéz és fájdalmas volt, 40 éves vagyok, már fárasztana valószínűleg az éjszakázás, és még egy sor egyéb aggodalmam van. És mégis úgy érzem, hogy milyen jó lenne. Szóval csak arra vagyok kíváncsi, hogy vajon mások küzdenek efféle bizonytalanságokkal a teherbeesést illetően?
2013. jan. 15. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyukám a 3.-at vállalta be 37 évesen, és nem bánta meg..:)

Azóta eltelt 5 év, és időközben még unokája is lett..:)

Nem mintha öreg lett volna, de az öcsi visszafiatalította..:)

Persze nem ugyanaz egy 3.at és egy 5.et bevállalni, de ha te szeretnéd, akkor miért ne? :)

2013. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valóban az én döntésem (meg persze az apukáé) kell, hogy legyen, csak érdekes mások tapasztalatait is hallani. Édesanyád is jól döntött, végül is egy gyereket az ember nem bán meg :-)
2013. jan. 15. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!