Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhatott problémát, ha pont...

Okozhatott problémát, ha pont a megtermékenyülés napján beteg voltam?

Figyelt kérdés
Elkaptam aznap valamit, de lázam nem volt. Lehet ettől baja a picinek? Nem károsodik ilyenkor mondjuk a petesejt, ha akkor fogan meg a gyerek, amikor az anyuka beteg?
2013. jan. 14. 15:58
 1/10 A kérdező kommentje:

Az együttlét után 2-3 nappal lettem beteg, úgy értendő a megtermékenyülés napja. :-)

Kérlek, segítsetek, mert nagyon aggódom emiatt.

2013. jan. 14. 15:59
 2/10 anonim ***** válasza:
kizártnak tartom. azt is mondják amúgy, az első hetekben szinte tök mindegy, mit csinálsz, ha jönni akar, bizony jön:))
2013. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódás a megtermékenyülés utáni 5-10-ik napokon zajlik. Addig nincs fizikai összeköttetésben veled a baba, történik semmilyen anyagcsere köztetek.
2013. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*nem történik
2013. jan. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit kaphattam el, mert nem voltam orvosnál, de végigment a családon. Nem volt lázam, csak borzasztóan rosszul éreztem magam, egész nap csak feküdtem, és aludtam, semmire se voltam képes, étvágyam se volt, alig ettem egész nap. Gondolom, hogy nem volt komoly, de azért nagyon aggódom. Még talán nem is aggódnék annyira, ha már a beágyazódás után történt volna, de így félek attól, hogy károsodott a petesejt.
2013. jan. 14. 16:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Van még valaki, akinek van tapasztalata? Tényleg nagyon aggódom emiatt. Segítsetek légyszi!!!
2013. jan. 14. 16:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Még az sem biztos, hogy egyáltalán teherbe estél. Ha meg károdott a petesejt, akkor lehet, hogy meg sem termékenyül, vagy ha igen, akkor nem ágyazódik be, illetve korai vetéléssel (amit lehet észre sem veszel) távozik.

Szóval kár ezen agyalni, meg aggodalmaskoni, az nem segít.

2013. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jelenleg 14 hetes terhes vagyok.

Az eddigi vizsgálatok eredményei jók lettek, de mégis elkezdtem ezen kattogni most.

Segítsetek kérlek! Volt már valaki hasonló helyzetben, és egészséges lett a baba? Az orvosom azt mondta, hogy ne aggódjak, de mégis most ez valamiért bevillant hirtelen.

2013. jan. 14. 17:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Jah, hogy már terhes vagy, az más. A kérdésből nem derült ki. Ebben az esetben tényleg semmi okod aggodalomra, ha károsodott volna a petesejt, akkor nem jutott volna el idáig a terhességed, ráadásul minden rendben van, az orvos is ezt mondta. Szóval nyugi, ne kattofj rajta.
2013. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszodat Neked is!
2013. jan. 14. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!