Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakított közösülésel...

Megszakított közösülésel mennyi az eséély a teherbe esésre?

Figyelt kérdés

A barátnőm lefeküdt a barátjával.Megszakított közölsülésük volt,4 napja.Jelenleg nagyon fél,hogy teherbe esett :S (osztálytársak vagyunk,15 évesek)Próbálok enki segíteni,de sehogy sem megy.Holnap elmek vele tesztet venni,mert nem mer egyedül.Ha pozitív akkor mit csináljon??

(a legjobb bnőm,nagyon imádjuke gymást,és enm akarom,hogy az egész életét eltolja egy ekkora baromság miatt!)

Kérlek segítsetek mit csináljon!!!


2008. jún. 1. 17:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Most van a menstruácvciójának a 14ik napjában allítása szerint :S Sztem ez gázos...
2008. jún. 1. 17:45
 2/9 anonim ***** válasza:

A megszakított közösülés egyáltalán nem biztonságos, hiszen az előváladéktól is teherbe lehet esni.

Mikor esedékes a mensije?

Ha még messze van a köv. mensi, akkor lehet, hogy a teszt mé nem fogja kimutatni a babát.

Mivel 72 órán már túlvan így az esemény utáni tabi már nem jöhet szóba.

Szerintem várjon a köv. mensi napjáig és ha nem jön meg teszteljen. Ha pozitív, akkor irány a doki!

Legközelebb pedig használjon óvszert!!

2008. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én hiába mondom neki,hoyg legalább hüvelytabletta vagy kúp legyen...Próbálom neki osztani az észt,de enm fogadja meg
2008. jún. 1. 17:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadja meg a tanácsod, akkor hagyd rá! Az ő baja, ha babás lesz. Amúgy a teszt még nem fog mutatni semmit. 72 órás tabi kellett volna, de így meg kell várnia, hogy megjöjjön neki.
2008. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A megszakított közösülés főleg egy 15 éves gyakorlatlan párnak nem jön be, és legtöbbször terhesség lesz belőle, pont ahogy írta valaki, az előváladék miatt. Ha tesztel akkor mindenképp meg kell várni , hogy megjön-e, mert a tesztek többsége csak az elmaradt mensi utáni napoktól mutat biztos eredményt. tehát ha 28-29 napos a ciklusa pont két hét múlva jönne meg. akkor lehet tesztelni.Ha előbb tesztel mutathat negatívat ami hamis eredmény lehet. Ha nem jön meg akkor gyanakodnék!! Ha kiderül a terhesség, mindenképpen szülő kell, mert 15 éves jorban csak a gyám aláírásával és személyes megjelenésével végeznek abortuszt. Ha terhes minél előbb beszélje meg az egyik szülővel . Elég gáz hogy ha valaki 15 éves és lefeküdni tud a fiúkkal, de nincs felelősségtudata. Ha terhes most , akkor pedig mindenképp eltolja az életét...ezt el fogják mondani, ha abortuszra kerül a sor.. pl.: nembiztos hogy könnyen lehet majd gyereke, az is lehet hogy lelkileg nagyon megviseli, merthát mégiscsak egy kezdődő életet eltűntet. Hát örülhet hogy az anyukája nem ezt gondolta róla....
2008. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Anyukáját haggyuk lécci....
2008. jún. 1. 18:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de véletlenül nem magadról írsz? Kicsit olyan érzésem van... Ha nem, akkor mégegyszer bocsi.
2008. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem a legjobb védekezés. Mi a párommal egy éig védekeztünk így, mert abba hagytam a gyógyszert. Babát szerettünk volna, de nem azonnal. Én nem lettem terhes ezzel a módszerrel, amíg nem akartam. Viszont amikor akartuk akkor rögtön sikerült. Úgy látszik elég fogékony vagyok és kész csoda, hogy nem előbb lettem terhes. Mondjuk akkor sem lett volna semmi baj. Mivel a te esetedben nem a baba a cél, inkább válasszatok, valami biztosabb megoldást! Vegyetek tesztet ez az első lépés, ha már sejthető a baj. Ami utána jön, az egy kicsit bonyolultabb, mert mivel kikorú, nem tudjátok kihagyni a szülőket ez tuti.
2008. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem magamról írok....Amúgy a bnőm is nézi időnként hogy myilen válaszokat kap...csak ő nem akart beregizni vagy nem tom...engem kért meg.Édesanyja pedig tabu téma.
2008. jún. 2. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!