Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dévai intézetben a petesejt...

Dévai intézetben a petesejt leszívást altatásban végzik?

Figyelt kérdés
Novemberben voltam az intézetben,már kész leletekkel mentem,így már rögtön be is írt a dr.Úr lombikra.Dec.kimaradt,mert pont karácsony előtt jött meg,és akkor nem akartam a stimulációt elkezdeni.Ma megjött,holanp reggel hívom a dokit,hátha már rögtön behív uh-ra.Utána 2 naponta kell járni hozzá?A leszívást altatásban végzi? Már el is felejtettem a dolgokat... Vki segítene aki Dévaiban volt lombikos? Köszönöm!
2013. jan. 13. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem saját tapasztalat,hanem a barátnőmé: igen,altatásban csinálják a leszívást,a tenyerébe írták mindig,h.hány darabot tudtak leszívni,hogy ébredés után egyből tudja:)
2013. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ott sikerült a lombikunk. Január 24-én szülök:) Behív és beállítja a gyógyszerezésedet a lombikhoz. Aztán majd két naponta kell, igen, járni hozzá. A leszívást altatásban végzi. Sok sikert nektek! Én nagyon örülök, h nála kezdtünk. Elsőre sikerült a lombik:) Nagyon precíz, lelkiismeretes. Jó kezekben vagy!

2013. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat, és nagyon jó egészséget a babucihoz!Gratulálok!
2013. jan. 14. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm:) Ha van még kérdésed, nyugodtan írj, szívesen válaszolok, segítek.
2013. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,azóta voltál a dévai intézetbe,mik a tapasztalataid?Belekezdtetek már a lombikba?
2013. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Pont tegnap voltam,még a hiányzó leleteket vittem be.Jövő7 szerdán megint megyek egy kenetvételre,és utána kezdődik a "program".A jövő7 végére nem várom a mensit,kezdődik a gyógyszeres kezelés,majd kb 2 hét a leszívás.. Már most izgulok....

2013. jan. 29. 22:09
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja,és a doktorÚrról csak jót tudok mondani,remélem az is marad.
2013. jan. 29. 22:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,örülök.Mi ma voltunk az első consin és nagyon szimpi volt és jol is éreztem magam.Feltétlenűl írd meg mikor mi van.Drukkolok.
2013. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!