Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dokim 3szor egy clostit irt...

Dokim 3szor egy clostit irt fel meddig szedjem? Ugy értem meg marad 15 db. Vagy szedjem végig?

Figyelt kérdés
nem tudom mit csináljak.ha tőbbet szedek be 10napig szedem baj lenne?
2008. jún. 1. 17:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A legjobb ha megkérded a dokidat, nem vesztesz vele, sőt!
2008. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
csak nem szeretném zavarni
2008. jún. 1. 17:33
 13/17 A kérdező kommentje:
mi lesz ha tőbbet veszek be?
2008. jún. 1. 17:34
 14/17 anonim ***** válasza:

BAJ!!!!


Hiperstimu, cisztak, katasztrofa!!!


Ez hormongyogyszer, csak annyit, amit az orvos mondott ,es ez olyan dolog, amivel fel KELL hivnod, ha nem vagy benne biztos!!!

2008. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ha ilyen adagban írta fel akkor a második mensis napon kell elkezdeni, és 5 napon át reggel, délben, este. Ami megmarad az a következő hónapra lesz, mert lehet hogy több hónapig kell szedned, hogy használjon, de vigyázz, mert 3 hónap után szünetet kell tartani, bár ezt az orvos mondani fogja.
2008. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszoló vagyok. A gyógyszert ilyen adagban egy ciklus alatt max 5 napig szabad szedni, mert utána már be kell indulnia a tüszőérésnek. azért kell néha több hónap, mert nem biztos hogy elsőre sikerül.
2008. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
kőszi akkor azt a 15-elrakom legkőzelebbre.holnap telik le.ha cizta lesz tőle miért adják az orvosok?
2008. jún. 1. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!