Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátcserjének hasonló...

A barátcserjének hasonló hatása van mint a clostynak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Hasonló de a clostynak - mivel szintetikus, hormon..és nem a hormonális rendszert stimulálja, mint a barátcserje, valamint kapsz hozzá orvosi kontrollt...szerintem több sikeres terhességet lehet írni a számlájára.

Itt a várakozási időt is beleértem. Mert a barátcserje is nagyon hatásos, természetesen.

2009. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Hát nem. A closti a petefészkeidet stimulálja, a barátcserje meg a hormonrendszered egyensúlyát állítja jó esetben rendbe.

Tényleg jó a barátcserje, de akinek clostyra van szüksége, annak nem sokat ér!

Anno kérdeztem a dokimat hogy szedjem-e (amikor clostit írta fel), azt mondta felesleges, szedhetem, de semmit nem ér.....:(

2009. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Semmit se ér? Akkor már megint egy marketing fogás?
2009. aug. 28. 21:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

De ér. Sokat is.

Az orvosokkal pedig nem kell foglalkozni, ha a természettudomány eredményeiről van szó. Kizárólag az orvostudomány vívmányaiban hisznek. Tisztelet a kivételnek de nagy többségük.

Az orvosi társadalom egy szűk, zárt, elit kaszt és soha nem fogja befogadni, hogy a gyógyítói munka túlmutasson az ő köreiken.

Legyintenek a gyógynövényekre, az agykontrollra pl...teljesen mindegy hány gyógyulás írható ezek számlájára, akár önmagukban akár kiegészítő kezelésként használták.

Félreértés ne essék, tisztelem az orvosokat (leginkább azokat akik jó diagnoszták), de sokan istennek felkenve érzik magukat...és ilyen értelemben korlátoltak.

Soha nem hagynám ki az orvosom tanácsát, mert nem vagyok szélsőséges természetgyógyász fanatikus...de engem speciel pont a barátcserje hozott rendbe. A barátnőmnek 3 év orvosi kivizsgálások sora mellett eltelt sikertelenség után a barátcserje (és még cickafarkot is ivott) hozott babát. Pedig neki azt mondták nem lehet gyereke...két hónap után lett.

Szóval az orvosokra is lehet legyinteni, ez nem csak az ő kiváltságuk.

2009. aug. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De igenis ér!!! Én egy hónapig szedtem a barátcserjét (PCOS vagyok)és pozitívat teszteltem egy hete. Én a barátcserjének tulajdonítom a dolgot, szerintem szépen rendbe tette nálam a hormonokat. Csak ajánlani tudom!
2009. aug. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ÉN egy év próbálkozás, mindenfélét szedtem már, minden teát ittam, végigjártam a meddőségi kezeléseket.... na ezekután elkezdtem a mensi után szedni a barátcserjét és a következő mensi már nem jött... most már 13 hetes vagyok. Viszont ha pozitivat tesztelsz, akkor hagyd abba, és azonnal Utrogestan kúpot használj... hogy ne essen le a progeszteron szinted!!
2009. aug. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!!Most megnyugodtam
2009. aug. 29. 09:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen formában szedtétek a barátcserjét? Nekem homeopátás golyócskám van d6-osból és napi 2x 5 golyócskát szedek + mellé cickafark és málnalevél teát. Szerintetek ez így jó?
2009. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én tabletta formájában eszem. Gyógyszertárban szereztem be. Napi 2 szem. Én a mensi előtti barnázásra eszem. Remélem hatni fog. Szerintem a homeopátiás golyókban szedés is jó.
2009. aug. 30. 08:50
 10/11 anonim ***** válasza:
ÉN a Zafir barátcserjét szedtem. A 13. hetes válaszoló vagyok. Napi 1 szemet. Segit a mensi előtti barnázást is helyrehozni, mivel az valószinűleg a progeszteron alacsony szintje miatt van. Ez meg megemeli a progeszteron szintet. Nekem is ez a barnázás volt mensi előtt már több mint egy héttel. Nem tudtam mitól van. A nőgyógyászok csak azt mondogatták, ez normális. Én azért utána olvastam, és elkezdtem szedni a barátcserjét. Amikor az első ciklusban már nem barnáztam annak is örültem. Hát még amikor pozitiv lett a tesztem is..... Én azóta csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!
2009. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!