Lehetek-e terhes?!

Figyelt kérdés
december22-től 27ig volt meg a havim és2. án a párommal1ütt voltunk úgy hogy megtörtént a dolog.Tüneteim csak annyi hogy az alhasi szurás szinte mindennapos sajnos,aztán néha szédülés fejfájás..hányinger csak ritkábban..nemtudom hogy teherbe eshettem-e
2013. jan. 11. 18:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha december 22-én volt az utolsó menzeszed,és 28 naposak a ciklusaid,akkor pénteken(18-án)nem kellene megjönnie.Szóval lehet,hogy korai volt a teszt.Pár nap múlva tesztelj még egyet,amennyiben nem jön meg.Nem mindenkinek lesz pozitív a teszt nem várt előtt.Drukkolok,hogy legyen odabent valaki!Sok sikert!:)
2013. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jah,és az 1.,4.,5.,9. válaszoló voltam! :)
2013. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Neem december 22től-27ig volt meg a havim!És igen 28naposak a ciklusaim,2.án megtörtént a dolog,tegnap is,és most a 7vége fele kell megjönnie,de nemtudom lehet-e valaki odabennt:(:) mert a tegnapi meg a ma reggeli teszt is nemet mutatott:(
2013. jan. 16. 15:35
 14/18 anonim ***** válasza:
Az utolsó menzeszed első napja dec. 22. volt.Ez a lényeg,nem az,hogy hány napig tartott.És attól kell számítani a 28 napot.Tehát január 18-án nem kellene megjönnie.És mint írtam,az nem jelent semmit,hogy eddig negatívak voltak a tesztek.Van olyan,akinek csak nem várt után pár nappal lesz pozitív a teszt.Lehet nálad is így lesz(természetesen csak akkor,ha van baba).Sok sikert!:)
2013. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Háth köszi:)bízok benne..bár nemértem magam mert néha néha van hogy kívánok valamit,émelygek és ritkábban van hányingerem is.Inkább többett vagyok fáradt,hát és hasfájós.Meg kb4napja mintha megjönne úgy görcsölök:/ az erős hasszurások elmúlltak vagyis csak ritkán jelentkeznek..háth nemtudom lehet e valami..
2013. jan. 16. 17:10
 16/18 anonim ***** válasza:
nemsokára kiderül... :)
2013. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Bocsi mindenkitől de elszámoltam a ciklusaim hosszát:/ 32naposak kiszámoltam..és 2.án illetve 16án történt a bizonyos dolog a párommal:( így bizony nem lehetek terhes ugye?!?!
2013. jan. 18. 15:23
 18/18 anonim ***** válasza:
Legfeljebb akkor,ha netán pont most később volt ovud.Előfordulhat...Például nekem 28 napos ciklusaim vannak,és MINDIG a 15. napon van ovum,de legutóbb a 23. napon volt,5 nappal nem várt előtt.De ilyen esetben a következő menzesz első napja kitolódik.Egyébként nem hinném,hogy terhes vagy.
2013. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!