Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 nappal vagyok tüszőrepedés...

14 nappal vagyok tüszőrepedés után, kellene valamit a lentieken kivül éreznem? Még sosem voltam terhes

Figyelt kérdés
tegnap óta barna cseppek vannak a bugyimon, a mellbimbóim majd szétrobbannak, nem tudok aludni, nncs étvágyam és émelygek, de nem hányok. szurkál a hasam.baba lehet a dologban?
2009. aug. 28. 14:04
 1/7 A kérdező kommentje:
2009. aug. 28. 14:05
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon szép görbe! Szeretnék én is ilyet.

Ja a legfontosabb! Szerintem nagyon babásnak tűnik! Reméljük nem esik le a hőd holnapra.

2009. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi tünet éppen elég, hogy baba legyen a dologban! :-)

Holnap csinálj egy tesztet, szerintem már biztos mutatni fogja!! Sok sikert!!

2009. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tényleg? szoritsatok, hogy maradjon fent a hőm:D olyan boldog lennék. köszönöm az eddigi válaszokat, a többinek is nagyon örülnék...
2009. aug. 28. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Mi újság veled azóta?
2009. szept. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pozi teszt, de menstrualok:( meglátjuk, mi lesz
2009. szept. 1. 19:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Reméljük ez csak valami enyhe vérzés! Ha pár nap múlva is pozitív, akkor menj el dokihoz! Én is vérezgettem az elején többször is! Nagyon szorítok, hogy legyen baba!!
2009. szept. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!