Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek várandós lovas...

Cavalli kérdése:

Van köztetek várandós lovas hölgy? Hogyan és meddig lovagoltatok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, abbahagytam a lovaglást. Egyszer- kétszer felültem sétálni, de ott volt bennem a félsz, hogy nehogy most essek le úgy, hogy elvetéljek. Inkább nem kockáztattam. A várandósan tiltólistás sportok között első helyen szerepel a lovaglás:(
2013. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rázkódással járó sport, mely tilos ilyenkor!!! Lovaglás, biciklizés, aerobic, minden ami rázkódással jár, veszélyes lehet. Én aerobic órákat tartottam, azonnal abbahagytam, akármit is mond Rubint Réka módszere. Ráadásul nekem 12 hetesen kiderült, hogy a méhlepény lent tapad, még jobban kellett vigyázni, hát én inkább óvatos voltam. A lovakhoz utána is vissza lehet térni.

Jó babavárást!

2013. jan. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!