Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 2 naponta végig szeretkezzü...

Ha 2 naponta végig szeretkezzük ezt a hónapot, akkor van esélyem a babára?

Figyelt kérdés
Igaz, csak a cikusom 8. napján kezdtül el ezt a kétnaponti akciózást.A múlt hónapban a 10.,12.,14.,15.,17.,20 és 23. napon voltunk együtt és mégsem sikerült.
2008. jún. 1. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Miért kétnaponta? Szeretkezzetek minden nap, akkor tutira nem marad ki a termékeny időszakod sem! Mi is így csináltuk és elsőre babás lettem! A tévhitekkel ellentétben nem kell pihenőt tartani, mindig van elég spermium, sőt, minél gyakrabban vagytok együtt, annál inkább. Mennyiségileg lehet, hogy kevesebb lesz valamivel, de minőségileg nem, és hiába a sok sperma, ha nem elég "jók". A petesejtet csak egyetlenegy termékenyíti meg, méghozzá a legvagányabb és legéletrevalóbb.

Sikeres próbálkozást!

2008. jún. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SZERINTEM NAGY ESÉLYED VAN RÁ!!!
2008. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen nagy az esélyed rá. Az én barátnőm ugyan ezzel a technikával lett terhes. A minden napos együttlétet azért nem tanácsolják a hozzá értők, mert jobb ha hagyjátok "termelődni". Nem véletlenül van az andrológiai vizsgálat előtt is pár nap megtartóztatás!

Sok sikert.

2008. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En a ciklusom 10. es 20. napjak kozott masfelnaponta voltam a parommal, es osszejott :)
2008. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!