Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén az LH teszt...

Terhesség esetén az LH teszt pozitívat vagy negatívat jelez?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Pozitívat, napról-napra erősödő csíkkal.
2013. jan. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az Lh tesztet kérdezte nem a terhességit!!!!


Nekem az elsőnél pozitív lett az lh teszt pont akkor vásároltam lh és terhességi teszteket és kipróbálás céljából egyet előttem,hogy milyen. Meglepő volt,hogy délelőtt csináltam és pozitív lett nem értettem a dolgot,hogy most mi van. ezért kiírtam ide a kérdést amire válaszoltak,hogy lehet terhesség is,mert szokták jóstesztként is használni meg lehet késői ovu is. Hát csináltam is rögtön egy terhességi tesztet is amit úgy láttam pozitív, de annyira halvány volt,hogy nem tudtam látom e vagy nem a 2. csíkot, ezért másnap reggeli vizeletből csináltam még egyet, igaz azon is halvány volt, de láthatóan pozitív. Hozzáteszem mensi előtt 4 nappal voltam. 2 éves a lányom :)

2013. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!