Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a görbémről?...

Reménysugár27 kérdése:

Mi a véleményetek a görbémről? Van esély ebben a ciklusban a babára?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 9. 18:21
 1/4 A kérdező kommentje:

Ez egy másik programmal készült, ugyanez a ciklus.


[link]

2013. jan. 9. 18:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebböl még semmit nem lehet megállapitani,szerintem , De, drukkolok neked ,
2013. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is ezen a két helyen vezetem a ciklusomat és nekem is a fertility valahogy jobban engedte láttatni a peteérésemet. A ciklusnál mindig olyan semmilyen volt. Még bármi lehet, várj, esély mindig megvan!! Egyébként nekem totál hasonló felépítésű görbéim voltak. És igenis megvolt a peteérés, csak a baba nem. :)

de nem aggódom, mert most legutóbb kb. a 30. napomon volt a peteérés és ma teszteltem egy pozit. Szóval türelem.

2013. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!


Kedves Utolsó!

Nagyon örülök! De jó! :) Gratulálok a babához! Biztosan nagyon boldog vagy. :) Én is az lennék.


Bízom nagyon, hogy ez a hónap sikeres lesz. Egyébként szedtem Clostit, tehát kicsit turbózott a peteérésen, és UH-on a doki látta, hogy volt egy tüszőrepedésem, és ez után is volt még egy érett tüszőm. Szerintem ezért volt több napig lenn a hőm, és pozitív az ovutesztem.


Még csak most kezdődött emelkedni a hőm...de remélem, hogy szépen emelkedik majd tovább. :)


Ti meddig próbálkoztatok? Szedtél mellette valamit? Én még progeszteronkrémet is kenek, a women's krémet, és iszom a palástfű teát. Neked mennyi volt általában a hőd a luteális fázisban? Esetleg a legutóbbi görbédet meg tudod mutatni?

2013. jan. 9. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!