Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet h terhes vagyok?

Lehet h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hete volt pénteken h szeretkeztem a barátommal a kádban és ő azt mondta h egy nagyon kicsi jött belém mire én vízzel próbáltam "pusztítani" őket magamból amennyire csak tudtam. Remélem értitek mire gondolok. Nos, egy pár napja jött ki az hogy nagyon fáj a mellem és nyilalgat, mint amikor megakar jönni. De peteérésem ezen a héten volt, és az aktus a mentruácó után egy nappal történt meg. Szerintetek? Köszönöm előre is a segítséget! (a melleim eleinte csak nagyon nyilalgattak aztán kezdett el nagyon fájni)
2008. máj. 31. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Vízzel nem tudod őket kipusztítani. A víz, sok más egyéb praktikához hasonlóan, nem fogamzásgátló módszer!

Az égre, védekezz ha nem akarsz babát!

Egyébként ha amensid után közvetlenül történt a dolog, gyakorlatilag 0 az esély, egy teherbeesésre.

Szerintem a pé-t érezted meg, egy kicsit talán erősebben mint máskor, hoszen most "bűntudat miatt jobban figyelgeted magad!

Remélem megússzátok, és okulsz belőle!

Sok sikert!

2008. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én mellbimbóm jóval nagyobb lett.kb fél óránként futok wc re pisilni.nekem ilyen jeleim vannak.de mindenkinél más.úgy a mensi kimaradása körül jöttek a tünetek.
2008. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes 1ső nap után is.barátnpm így lett terhes!
2008. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, persze okultam belőle az tuti elhiheted! Várok még válaszokat.
2008. máj. 31. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
peteéréstől is fájhat a melled, meg érzékeny is lehet. Ismerek olyat aki a mensi utolsó napján lett terhes, de szerintem csak peteérsz
2008. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!