Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kell valamit fizetnem, ha 18....

Kell valamit fizetnem, ha 18. kerületi lakosként egy 17. kerületi sztk-ba mennék nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Köszönöm a választ

2013. jan. 8. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem kell.
2013. jan. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sima nőgyógyászati vizsgálatra, kivizsgálásra bárhová mehetsz, de terhesgondozásra csak a körzetes dokihoz.
2013. jan. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem, és nem kell tehát azért fizetnem, mert nem a kerületi sztk-ba megyek, ezek szerint.
2013. jan. 8. 10:05
 4/6 A kérdező kommentje:
ha állapotos lennék, akkor is ezt a választott orvost választanám, akkor nem mehetnék hozzá, mert eltérő kerületben vagyunk?
2013. jan. 8. 10:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha állapotos leszel, akkor sztk-ba csak a körzetes nőgyógyászhoz mehetsz, illetve a dokid magánrendelésére.

Bár itt már többször olvastam, hogy a kórházba jártak egy választott dokihoz az ambulanciára. Akkor mentek, amikor ő volt ügyeletes. Nem tudom, hogy ilyen esetben ez hogy működik.

2013. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a 17. kerületibe ne menj, az a Bajcsyhoz tartozik és annál rosszabb kórházat nem tudok Budapesten...
2016. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!