Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyakori lehet, hogy...

Milyen gyakori lehet, hogy pettingeléssel szűz nő anyává válik? Mi segíti ezt elő, vagy milyen feltételei vannak?

Figyelt kérdés
Én eddig csak Szűz Máriáról hallottam.
2008. máj. 31. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
én már oat is hallottam h a sperma rákerült a wc ülőkére, a lány ráült és terhes lett mert felmásztak a kis spermiumok!Amúgy pettingtől is lehet,ha nem vigyáznak és véletlenül egy kicsi a hüvely közelébe kerül!ezzel nagyon kell vigyázni!nem hiszem hogy túl gyakori, de fontos hogy ha ruha nélkül pettingelnek akkor vigyázzanak ienekre hogy ne kerüljön semmi a fiú kezére , stb!
2008. máj. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

lehet...ha újjazással felkerül a srác újjáról...

amúgy meg azt nem hiszem h "felmásznak" azért olyan mélyre "csak úgy" nem másznak:P

2008. máj. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

de másznak!hát mondom!XD

figy

szted miért mondják hogy a fiú ne húzza le az óvszert a lány közelében?mert egy pici oda megy csak a kisső bőrére vagy vhova és esély van a terhességree

2008. máj. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon ritka eset. A spermiumoknak a hüvelybe kell jutni, és onnan "indulnak" a petesejt felé. azonban levegőt kapva az én tudomásom szerint nem túl hosszú életűek. Pettingnél én szerintem elég sok spermának kell a kézen lennie, hogy abból terhesség legyen!!!
2008. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!