Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy azért cisztás...

Lehetséges, hogy azért cisztásodtam be, mert a dokim nem adott tüszőrepesztő szurit?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van.Mindig kiderül valami,hogy most ezért vagy azért nem jön össze a baba.Először nem volt mensim, aztán peteérésem, most meg kiderült,hogy cisztás lettem a 3 adag clostitól,ami ráadásul 5 cm-es.Ez nagynak számít?Most vagyok a 11. napomon és ma modták az Uh-on,h nincs peteérésem, csak ciszta.Szerintetek ettől függetlenül még lehet peteérésem a későbbiek folyamán még ebben a ciklusban?Ha csak a 16. vagy a 17. napon van peteérésem,akkor azt látnia kellett volna?Légyszíves írjatok!
2008. máj. 30. 18:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy már tettem fel egy hasonló kérdést,szóval bocsi!De annyira el vagyok már keseredve!
2008. máj. 30. 18:37
 2/6 anonim ***** válasza:
tudom mit érzel. nekem az első clostis honapom és van pém is de a méhnyálkahártyát kicsit vékonylotta a doki. mi már 18 honapja probálkozunk szoval nekem is nehéz. egyépként adhatott volna szurit. nekem meg adhatott volna gyogyszert ami megnöveli a méhnyálkahártya vastagságát. igy nemtudom hogy összejön e ebben honapban. neked volt péd?
2008. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát...hogy volt-e peteérésem azt nem tudom,ui az első két hónapban nem hívott vissza UH-ra,csak most a 3. hónapban,de azt is csak úgy,hogy én kértem tőle.Jó, mi?Mint ahogy írtam is, most vagyok a 11. napomon és nem látott peteérést.
2008. máj. 30. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
ne aggódj!! Bal oldalon 27, jobbon pedig 30 körüli cisztám volt darabra gondolok. Bromocriptint kaptam es clostyt , a harmadik havi closty adag után, most már 12 hetes terhes vagyok!!! A bal oldal letisztult igy ott volt pé is és lett a baba. Ha a ciklusod beállt 29 napra akkor már kellet volna lennie peteérésnek, de ha egy tüsző nem reped meg akkor lehet ciszta belőle. Ezek általában felszívódnak. Minden mensivel kiürülhetnek a ciszták is. Esetleg előfordulhat mégis hogy később lesz pé-d. Nekem a végén már nagyon kellet figyelnem 2x2000 ft ba került az ovuteszt, de sikerült. Nekem nem adtak tüszőrepesztő inj-t. Kétévetvártam mire rendbejöttem, de clostyt csak a végén kaptam. A vromocriptint pedig még mindig szednem kell. Sok sikert és ne túrázz nagyon idegileg, mert nekem azt mondta a doki, ha rágörcsölök az is megakadályozhatja az egészséges peteérést.
2008. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak üzenem,hogy Te is a clostitól lettél cisztás vagy már előtte volt neked és utána adtak csak clostit?Még mindig megvannak a cisztáid?És ha nincsenek,akkor magától felszívódtak?
2008. máj. 30. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen bajom nem akart megjönni ezért kaptam gyógyszert amit 5 napig naponta 1-et kellett szednem. Utána visszamentem és lett egy cisztám akkor elkezdtem a fogamzásgátlót amitől rendesen beállt a menzim és a ciszta is elment hála istennek. Már nem szedem a fogamzás gátlót egyszer megjött de azta még nem :(

Kezdek félni :( De kitartás neked!

2008. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!