Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Jo ha terhesen...

Mit tegyek? Jo ha terhesen elmegyek dolgozni hogy legyen gyedem?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem vagy rosszul, és könnyű a munkakör érdemes. Persze azért fontos hogy kaphass gyedet, meg tgyas-t, meg ilyeneket: 180 munkanap kell. Megtudod csinálni? Mérlegelned kell.
2008. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ovodába dadus lennék 4 oraban
2008. máj. 30. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Saját érzésed szerint dönts. Ha úgy érzed, bírod, nyugodtan csináld. A tested úgyis jelez, mit bír. Ha menet közben úgy érzed, ez mégis kicsit több, mint amit bírsz, abbahagyod.
2008. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem oda nem kéne menned, elég nagy a fertőzésveszély. Főleg, ha most kezdenéd, mert így nem ellenálló az immunrendszered. Én mikor elkezdtem bölcsiben dolgozni, fél évig (nem vicc) folyamatosan beteg, náthás, hasmenéses voltam. De szerintem a 4 órás állásból nem lenne több a gyeded, mint a gyes. Legalábbis nem annyival, hogy ennek kitedd magad. De a Te döntésed.
2008. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Könnyü munkát nyudgodtan végezhetsz.
2008. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!