Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi volt Rossz a tesztben,...

Mi volt Rossz a tesztben, amit csináltam?

Figyelt kérdés
Amazon plus terhességi tesztet csináltam, Mindent a leírások szerint hajtottam végre. Ugye van rajta a C és a T jelzés. Viszont, ahogy csepegtettem bele a kis fiolával (amit hozzá mellékeltek a teszthez) a vizeletet a T-ig folyamatosan rózsaszín lett, de rögtön, szóval nem csík lett, hanem egy folyamaton vonal. Ez mit jelenthet? Nem találtam ilyenfélére utalást sem a leírásban. Köszönöm a segítséget! :)

2013. jan. 3. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó reggelt!:)

Először is C-nek ki kell jönnie mindig,mert az a kontroll csík. ha az nem jön ki akkor nem jó a teszt ki kell dobni.

a probléma lehet hogy az hogy kevés vizeletet csepegtettél a tesztre. én is jártam így. előírás szerint csináltam,és kevés volt.. többet tettem rá,már is jó volt : ))

Pl ahogy én már csináltam: van olyan teszt,amire rá kell pisilni,és pohárba pisilek,és úgy mártom bele.:)

Vegyél még1-et de ne ilyen cseppentőset ezek nem jók:S mutatott már nekem pozitívat,amikor negatív volt..

Ajánlom a Gabrielt : ) megbízható.

2013. jan. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen, hogy lepisilős, csepegtetős, mártogatós, akármilyen. Téves pozitív nagyon ritka. Az lehet, hogy annak látja, aki annak szeretné, pedig csak száradási csíkról van szó. A teszt típusától ez nem függ. A kevés vizelet tényleg okozhat ilyen elszíneződést, mint amit elmeséltél, de ha a C vonal kijött, akkor elég volt a vizelet ahhoz, hogy a T is megjelenjen, ha van baba. Ha nem jelent meg, csak a C, akkor a teszt érvényes, az eredény negatív.
2013. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, a végét elírtam, hogy ha nem jelent meg a C, akkor a teszt érvénytelen, ha csak a C jelent meg, akkor érvényes és az eredmény negatív. (bocsi, csak ügyetlen vagyok telefonról :)
2013. jan. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gabriel! Olcsó és megbízható! Mindig azt használtam!
2013. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!