Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy a menzi...

Van olyan, hogy a menzi elmaradása után az ovuteszt pozitív (jósként használva), és mégsincs baba?

Figyelt kérdés
Történt már bárkivel olyan, vagy tud bárki olyan esetről, hogy a jós ovuteszt pozitív lett, pár nappal később a hcg teszt negatív, de később kiderül(t) mégis, hogy van baba?
2008. máj. 30. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ilyen!Ha baba van akkor az megtermékenyült petesejt ,tehát nincs peteérés!!!nekem is negatívot jelzett a mikroszkóp és kiderült rá egy pár hétre,hogy azért mert akkor estem teherbe azokon a napokon...szval nem hiszem,hogy mást jelezne,de ha kimarad a mensi csinálj egy tesztet és kiderül rögtön.
2008. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerinte is csinalj tesztet,az a legbiztosabb,nekekm is - lett az els terhessegi tesztem,es probalkoztam a joslo tesztel...de azon sem mutatott semmit pedig tobbszor is csinaltam,maj az elmaradt mensi utan 1 hettel 2 + tesztet is produkaltam. :o)En most vagyok 12 hetes pocakos.

Szoritok neked!

2008. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Fura a helyzet, mert ma járok a 40. napon (másfél hete késik) és még napokkal ezelőtt is pozitívat mutogatott az ovuteszt, viszont az elmúlt egy hétben 2 hcg tesztet is csináltam, azok pedig negatívak. Egy menzi elmaradt, és berobbant mégegy peteérés, vagy ilyesmi? Nem igazán értem. Jövő hét elején felhívom a dokim, ha addig sem lesz semmi, mert valami nem OK.
2008. máj. 30. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4 napja kesik, de 1 hete folyamatosan pafranyos a mikroszkop, mig 1 ovu tesztet is bevetettem, az meg negativ lett. Ugyhogy szerintem az a biztos, megvarod a mensi kimaradasat, es utana tesztelsz egy terhessegi teszttel.
2008. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!