Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor lehet pici...

Beágyazódáskor lehet pici pecsételő vér vagy barnázás?

Figyelt kérdés

Azért kérdezném,mert mensi jövő hét vége felé aktuális, nem szokott soha ennyivel előbb jelentkezni.

PÉ-m kb. 7-10 nappal ezelőtt volt. Ez a barnázás tegnap+tegnapelőtt volt, ma már nyoma sincs. Lehet esetleg reménykedni? mikor tesztelhetnék?


2008. máj. 29. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet pici vérzés beágyazódáskor.
2008. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet pici vérzés és enyhén "fájdogálhat" a hasad is beágyazódáskor. Nekem legalábbis volt. Tesztelni még ráérsz. Ha 2 hetet késik akkor tesztelj. Akkor már majdnem biztos eredményt kapsz és nem használsz feleslegesen teszteket.
2008. máj. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, nálam jelentős fáradtság jelentkezett (soha nem alszom délután) most pár napon keresztül muszáj volt. Igen, én is barnáztam egy alkalommal tapasztaltam minimális (1-2 cseppnyi) 'valamit' a 11-12. napon. (peteéréstől számítva). Azóta pozitívak a tesztek. Szerintem igen reménykedhetsz :) Sok sikert!
2008. máj. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!