Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor milyen pózban kell...

Most akkor milyen pózban kell szeretkezni, hátrahajló méhnél?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy hátrahajló méhnél kutyapózban kell szeretkezni és utána úgy is maradni... Ez egy kicsit vicces:):)

Én hanyatt szeretnék maradni, kb fél órát. Az is jó?

Mik a tapasztalatok csajok?


2009. aug. 25. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hátrahajló méhem van, simán teherbe estem teljesen más póztól is (többnyire én voltam felül). A dokim ezen a kérdésen csak mosolygott anno. Azóta én is utána olvastam, és az a régi babona, hogy így nehezebb így teherbe esni, vagy hogy bizonyos póz kell hozzá, nem igaz. Ha mindketten egészségesek vagytok egyébként, akkor előbb utóbb sikerül. Sok sikert és kitartást!
2009. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
itt vannak képek: [link]
2009. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg,te hason,ő rajtad,és hátulról hatol beléd.Utána maradj ugy kicsit!!!
2009. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én méhem erősen hátrahajló, az első baba a második hónapban, a második pedig védekezés mellett sikerült. A pózokra már nem emlékszem :) Mindenesetre az már elavult nézet, hogy biztosan nehezebben esnek teherbe a hátrahajló méhű nők.

2009. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En gyertyaztam, mert nekem is hatrahajlo, mint anyamnek: neki valt velem, de nekem semmi! En teaztam, ovu teszteket csinaltam, homeroztem fel evig, de semmi es kozben total fel is borult a ciklusom, ami addig korrektul 28 napos volt. Viszont a PG/53-al azonnal teherbeestem!

34 hetes kismama

2009. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!