Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol lehet ovulaciós tesztcsíko...

Hol lehet ovulaciós tesztcsíkot venni?

Figyelt kérdés
KB. olyat szeretnék, mint amilyen a babatervezok.otthona.net-en van, csak ha van rá mód, személyesen szeretném megvenni. Ezenkívül én csak marhadrága ovuteszteket (kazettás) láttam a gyógyszertárakban.
2008. máj. 29. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Többnyire gyógyszertárban, de állítólag a nagyobb drogériákban is van már.
2008. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress rá a vaterán, ott olyan, mint a babatervezok.otthona.net-en, és elég olcsó.
2008. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szió! DM! Rossman!

A kazettásat is ketté tudod pattintani, és kivenni belőle. Ollóval gyönyörűen ketté lehet vágni, és máris van 10 db teszted. A rossmannos vastagabb, azt könnyebb kettészedni.

Vagy vegyél PG53 minimikroszkópot, kb annyiba kerül mint egy doboz ovu teszt a drogériában. :) Van akinek nem jön be, én egyszerre használom az ovu tesztel, és úgy láttam közel azonos eredményeket láttam. :)

2008. máj. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!