Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívat teszteltem, de...

Pozitívat teszteltem, de kiderült a párom növekedési hormont szed a gyúráshoz! Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Nem volt tervezett baba ezért egy kicsit aggódom hogy most mi lesz???
2012. dec. 25. 09:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, ne aggodj most emiatt, kerdezz meg egy orvost errol, tenyleg ne itt a laikusoktol. Biztos, hogy nem tesz jot a szteroid, de pontosabban errol a dokidat kerdezd, mert lehet, nem is baj. Az en peldam nem a legjobb ide, de pl. nekem volt ekcemam es en vagy a 12. hetig hasznaltam kenocsot, amirol kesobb tudtam meg, hogy van benne szteroid is. De a borgyogyasz es a nodokim is megnyugtatott, hogy a kenocstol semmi baj nem lesz, ettol fuggetlenul azonnal abbahagytam a hasznalatat. Tenyleg, ne aggodj, most vigyaznod kell magadra es nem szabad idegeskedned. Kerdezz egy orvost es ne laikusokat, mert nem tudjatok visszacsinalni, marmint a szer hasznalatara ertettem, es konnyen lehet, hogy foloslegesen ijesztenek itt rad es nem is kell aggodni.
2012. dec. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!!!Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató szavakat!!!Végre valaki aki nem leruhhog rögtön és nem a legrosszabat kívánja nekem!!!A babának nagyon nem szeretnék ártani és tényleg nagyon remélem hogy nem lesz baj!!!Holnap felhívom a dokimat időpontért!!!!Remélem még aznap el is mehetek hozzá!!!!Remélem megnyugtató válaszokat fog adni!!!Neked pedig még egyszer köszönöm!!!!
2012. dec. 26. 08:36
 13/14 anonim válasza:

Nevetséges kommentek! Irígy vézna személyek lehettek akik semmit sem értek el az életben. Semmi baja nem lesz a gyereknek ettől!

A szteroid nem befolyásolja és a férfiassága sem lesz kisebb. De jót nevettem a kommenteken. Barmok.

2017. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jó, de ez egy nagyon régi kérdés, ha minden jól alakult, már egy egészséges négyéves kisgyereke van a kérdezőnek :)
2017. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!