Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csinálja még, hogy sikerül...

Mit csinálja még, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
már lassan három éve szeretnénk gyereket, de eddig mind hiába. mind ketten egészségesek vagyunk. minden hónapban együtt vagyunk azokon a napokon, és mégsem sikerül teherbe esnem. mit csinálhatok rosszul, vagy mit nem csinálok? kérlek segítsetek. már a kedvem is elmegy az egésztől.
2008. máj. 29. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
orvos kivizsgált már? 1 év a várakozási idő általában, utána jönnek a mindenféle vizsgálatok
2008. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? Lehet, hogy nincs peteérésed.
2008. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz mi is 3 év után mentünk el és kiderült nincs peteérés kaptam 2 hónapig clostit amitől volt és most már nem szedem és magától is van és 1 hete volt hsg átrárhatóságim is ugyhogy most mi is várjuk a csodát!Sok sikert!
2008. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mind a ketten egészségesek vagytok akkor csak az lehet a gond,hogy nagyon streszrlsz igaz 3 év hosszú idő nekünk 1 év kellett most a második babánknál és mikor úgy voltam vele ,hogy lesz ami lesz akkor össze jött.Nem méregetem a hőmérsékletem és ezt az oldalt is ki hagytam mert csak idegeskedtem ha valakinek sikerült nekem pedig nem.Vedd egy kicsit lazábban igaz könnyű mondani,de csak jóindulatból mondom.sok szerencsét.
2008. máj. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. lehet tényleg túlságosan akarom
2008. máj. 29. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!