Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges teherbe esés, ha...

Lehetséges teherbe esés, ha 1-2centire bennem volt a pénisz és esetleg került be előváladék?

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges,ha nem védekeztetek meg pláne!!
2012. dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de abba is hagytuk egyből nem volt több 1percnél, úgy is?
2012. dec. 25. 00:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetséges.

Ha akarsz babát, miért nem csinálod rendesen?

Ha nem akarsz, mit kísérletezgetsz?

Ez most olyan, mint ha azt kérdeznéd, csak kicsit vágtam fel az erem, ugye nem halok meg?

Gratulálok...

2012. dec. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csináltok valamit, akkor azt már rendesen :D

Teherbe esehetsz, attól függ, hogy áll a peteérésed, mennyire vagy termékeny. Ha igazi anyatípus vagy, már lassan rugdosni fog.

2012. dec. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 KVAZAR válasza:
87%

Egyet kell értenem #3-assal.

Ha nem titok légyszíves írd már le, hogyan sikerült összehozni ezt. (Fura elképzelni a dolgot, amennyiben közös beleegyezés esete áll fenn.)

Egyébként, ha jól tudom nagyon minimális az esélye, hogy így teherbe ess. Esetleg esemény utáni szert vehetnél be.

2012. dec. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Előfordulhat, bár én is minimálisnak tartom.

Nem olyan egyszerű azért bejutnia amíg kell, ha nem is kapott különösebb löketet.

Mindenesetre, ha nem akarsz meglepődni, akkor inkább védekezz és csináljátok rendesen úgy sokkal jobb.

2012. dec. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Döbbenet hogy ilyen kérdéseket kiírnak emberek, ezt már általános iskolában megtanítják.


Ez a "nem volt több 1 percnél" dolog meg olyan mint a leesett kaja és a 10 másodperces szabály... Egyszerűen nem létezik.

2012. dec. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor dugtatok vagy nem? ezt sose értem, h csak 1-2 centire és csak 1 percig...Annak mi értelme van? Orgazmushoz ennyi kevés, viszont simán terhes lehetsz. B+, hÚzzatok egy gumit és csináljátok rendesen!
2012. dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!