Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idős korban ideális?

Mennyi idős korban ideális?

Figyelt kérdés
Mikor időszerű egy baba a házasságban? Csak azért kérdezem, mert én még csak most leszek 23 éves, a férjem viszont 32. Ő nagyon szeretne már gyereket és legtöbbször én is, csak baromira félek az egésztől, meg hogy nem nőttem még fel a feladathoz. Az is aggaszt kicsit, hogy vége lenne a kettesben töltött időnek és már nem én lennék neki a No1, hanem a kicsi. Másrészről viszont annyira szeretnék már néha egy kis lurkót. Mit csináljak?
2008. máj. 29. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor szülj ha te magad érzed hogy kész vagy rá. Az biztos hogy megváltozik az élet egy babától de késöbb úgy is ti alakitjátok. Egy baba nagyon sok boldogságot tud adni, gondold csak végig, nekem megérte.
2008. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor szülj ha ugy érzed nem bírod tovább baba nélkül és minden vágyad, hogy legyen! Mig egy csepp kétség is van addig ne! Én 21 vagyok párom 10el több. Mi terveztük és nagyon szerettük volna a babánkat aki nemrég született. Mégis szülés után a kórházba döbbentem rá h viszlát édeskettes és az az élet! Megmondom őszintén hiányzik az életünk ami előtte volt! Megbánni nem bántam, sőt, de tényleg jól meg kell gondolni!!! Most így vagyunk nagyon boldogok!
2008. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltatok:)

A második válaszolónak: Éppen ettől tartok én is! Csak azt meg nem akarom, hogy a férjemnek "be kelljen várnia", mire én is rábólintok, mert lehet, hogy az még 8 év és ő addigra 40 lesz!

De azért nem olyan tragikus a helyzet, ha jönne, már most se bánnám:D

2008. máj. 29. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:

szia,én is így voltam!ekkora volt a korkülönbség is!sajnos mi elmentünk egymás mellett időben!mikor én akartam,akkor még ő nem,mikor meg ő akarta,akkor meg már én nem!teltek múltak az évek,és a kapcsolatunk 9.évében különváltunk!sajnos nekünk nem jött össze az időzítés!de remélem te nem fogsz így járni!csak azért írtam le,mert ilyen példa is előfordul!személyes meglátásom szerint,te még nem vagy kész az anyaságra!és szerintem akkor szülj,ha a döntésedben biztos vagy!

sok boldogságot neked!

2008. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Tényleg akkor szülj, ha már nem bírod bébi nélkül, és folyton csak azon jár az eszed. Legalábbis az utóbbi időben így voltam én. Egyébként 22 leszek, párom 25, és már lassan 8 hetesek kismama leszek:) Ha nem jött volna a bébi össze, akkor megőrültem volna... Szóval, ha már elérkezettnek látod az időt, akkor hajrá!

2008. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia4

Mint mindenki én is azt mondom akkor szülj ha kész vagy rá Te magad!

én is 22 leszek, a párom 24. mindeketten nagyon akarjuk a babát, imádjuk egymást és egész nap és egész éjjel a piciről gondolkodom! remélem összejön!

2008. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akinek már sikerült, annak gratulálok, akinek meg még nem, és szeretné, annak HAJRÁ!!

Tök jó olvasni, hogy velem hasonló korúak is érintve vannak a témában, ettől úgy érzem, hogy tényleg már most sem lenne korán, de azért még alszok rá 1-2 évet szerintem, bár, amint látjátok, meglehetősen foglalkoztat a dolog: naponta nézem át a kérdéseket itt is. Szóval, lehet, hogy lassan beérik a döntés:)

2008. máj. 29. 18:31
 8/9 anonim ***** válasza:
sok sikert hozzáá.és akárhogy is döntesz az lesz a jo!!:) én voltam az uccso válaszoló:)
2008. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak,hogy ellenpélda is legyen :) Én 32 vagyok és még most jöttem rá,hogy babát szeretnék.A párom évek óta szeretett volna de nem mondogatta.Megvárt.
2008. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!