Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhnyálkahártya vastagítására...

Méhnyálkahártya vastagítására jó a méhpempő kapszula? Mi másra jó még? Az aloe verás Royal Jelly tulajdonképpen méhpempő kapszula?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A Royal Jelly méhpempő kapszula.

Nem csak a méhnyálkahártya vastagításárajó, hanem a peteérés serkentésére is, és minőségibb pete érlelésére. Valamint támogatja az idegrendszert, vagyis az agy jobb utasításokat ad nemi szerveknek...

Aztán felér egy terhesvitaminnal, annyi hasznos anyag van benne.

Én is szedem, bár én most nem az FLP-set, hanem a sima bioboltban kaphatót.

2009. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, és milyen fajtát szedel és mennyibe kerül, mert sajnos az FLP termékek igen drágák.
2009. aug. 24. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy az FLP-s termékek drágának tűnnek, de hatóanyagukat és a minőségüket tekintve sokkal jobbak. Én is a Royal jelly-t szedem és a B12+ folsavat. Az első terhességem előtt Elevitet szedtem, és 7 hónap próbálkozás után sikrült a baba. A másodiknál már jóval előtte elkezdtem az FLP-s termékek suedését, és az első próbálkozra összejött a baba. Szóval én azóta ezekben bízom.
2009. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Vitacaps a neve a termécsaládnak, 30 db-os, és ez kb 1200 ft a bioboltokban! Én 2 dobozzal szoktam venni, mert napi 2-t veszek be. Az FLP-sre sajnos nem mostanában lesz keretem... De szerintem, ez is jó, nekem is itt ajánlották ezen a fórumon!

2009. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!